Котедж "Вершина"

Котедж в Карпатах повинен обов'язково знаходитися в горах і бути серед лісу, інакше це не буде котедж в Карпатах з Великої літери, а просто будиночок, яких багато в наших великих і маленьких містах. Але нам дуже пощастило, тому що наш комплекс розташований в горах в оточенні лісу і це дає можливість відчути, що таке справжній відпочинок в Карпатах.

Тільки у нас є апартаменти з гуцульськими печами, також апартаменти з камінами і знаходимося серед лісу та гір. Тому нашому комплексу ми дали таке лаконічну назву Апарт-готель "Вершина"

Ми пропонуємо відпочинок на гуцульських печах ... Розклад цікавими малюнками - діти в захваті від них. Крім естетичної краси печі мають властивості оздоровлювати наш організм.

Відпочити в Карпатах можливо по-різному, наприклад - зняти номер або будиночок в Яремче і відпочити в ньому. Але чому у нас Ваш відпочинок буде особливим? Тому що Наші будиночки розташовані у винятковому місці і у нас відпочинок в Карпатах буде винятковим.

Наш Комплекс для людей, які хочуть спокійного і неквапливого відпочинку, які хочуть побути наодинці із собою або усамітнитися зі своїми близькими.

Наш дім ідеальний для відпочинку сімей з дітьми. Літній відпочинок з дітьми в Яремче у нас буде особливим.

Типи номерів

Вершина

Котедж "На печі"

максимум 4 гостей

Вершина

Апартаменти з піччю 1

Вершина

Апартаменти з піччю 2

максимум 4 гостей

Вершина

Апартаменти з каміном 1

максимум 4 гостей

45 m2

Вершина

Апартаменти з каміном 2

максимум 4 гостей

45 m2

Зручності в готелі

Відгуків про цей готель ще немає