Котедж "У Василя"

Садиба розташована на березі карпатської рiчки Прут в серці Українських Карпат - Яремчe. Зручний доїзд автомобілем. Докладніше: На території садиби - альтанки, мангал для приготування шашликів.


Можна замовляти харчування . За домовленості з господарем можна організувати походи в гори та прокат гірськолижного спорядження. Гірськолижні спуски розміщені в Яблуниці, Поляниці. Ворохті.


Організовується трансфер. Харчування на замовлення в господаря садиби. Номери: Складається з дому господаря, в якому розміщено 4 двомісних номера, та 2 дерев яних котеджів, розрахованих на 6 та 8 чоловік. У кожному котеджі - сауна, 2-місні номери, кімната з телевізором.


Новий деревяний двоповерховий котедж на 4 осіб. На кожному поверсі — номери з окремим входом, в номері — двоспальне ліжко, телевізор, холодильник, електрочайник, набір столового посуду, санвузол (туалет, умивальник, душ, рушники — 2 на особу), додаткове місце — розкладний диван. Деревяний двоповерховий котедж на 6 місць.


На першому поверсі їдальня (холодильник, мийка, електрочайник, набір столового посуду), спальня (двоспальне ліжко), санвузол роздільний (туалет+умивальник і душ+умивальник+сауна). Користування сауною входить у вартість проживання в цьому котеджі.


На другому поверсі — вітальня з телевізором, 2 спальні (двоспальні ліжка), балкон. Додаткове місце - розкладний диван у вітальні. У котеджі на 8 місць 2 номера (4 місні) з окремим входом, в кожному номері - дві спальні (двоспальні ліжка), вітальня з телевізором, холодильником (електрочайник, набір столового посуду), санвузол (туалет, умивальник, душ), додаткове місце - диван у вітальні.

Типи номерів

Стандарт

15 m2

Сімейний B

20 m2

Сімейний А

40 m2

Котедж 3

40 m2

Котедж 1

60 m2

Котедж 2

80 m2

Сімейний C

100 m2

Зручності в готелі

Відгуків про цей готель ще немає