Котедж "«У Яни»"

Триповерховий котедж, побудований в урочищі Потоки на відстані близько 300 м від центральної дороги посеред вікового смерекового лісу. До садиби зажди є під'їзд. Дорога без крутих спусків та підйомів пролягає через смерековий ліс.

Взимку дорога завжди розчищається від снігу, тому легко проїхати автомобілем. Поруч протікає невеличкий потічок, а в повітрі відчувається запах свіжої хвої. До нової та старої дороги на Буковель однакова відстань - 2 км.

Триповерховий дерев'яний котедж із смереки. На першому поверсі - їдальня-хол з 40' телевізором, меблями, обладнана всім необхідним кухня, санвузол.
На другому та третьому поверхах знаходяться номери.
На другому поверсі - 4 номери. Два з санвузлами (умивальник, унітаз, душова кабінка), ще два об'єднані в блок зі спільним санвузлом (умивальник, унітаз, душова кабінка). Третій поверх містить номери блочної структури.

Номери двомісні та тримісні. В двомісні додатково може бути встановлене ще одне ліжко.

В номерах є необхідні меблі, двоспальні ліжка, ортопедичні матраци, телевізори з супутниковим TV, в деяких - крісла та комоди. Номери обшиті дерев'яною нефарбованою вагонкою, на підлозі килимове покриття. В санвузлах та їдальні - тепла підлога.

Типи номерів

Зручності в готелі

Відгуків про цей готель ще немає