Готель "Пацьорка"

По дорозі на гірськолижний курорт «Буковель», в живописних місцях на березі ріки Прутець, знаходиться комфортабельний готельний комплекс «Пацьорка».

Тут Ви можете зупинитись на відпочинок з друзями, сім'єю, трудовим колективом, цікаво провести вихідні, відпустку, гідно відзначити новорічні і різдвяні свята, знаменні події. Ну а якщо по поверненню додому розповісте своїм знайомим, що щодня засинали і прокидалися під мелодію водопаду і ловили форель не виходячи з готелю – то це не буде видумкою.

Наш комплекс органічно «вписався» в берег гірської річки, тому з його вікон можна любоватися водоспадами, а з тераси рибалити форель.

Господарі поклопоталися про те, щоб далеко від міста, в оточенні природи, гості відчували себе як вдома — затишно і приємно.

Крім ресторану, в якому майстерні кухарі запропонують блюда національної кухні, до послуг відпочиваючих — паркінг, транспорт, лижні інструктори, охорона, прокат велосипедів, дитячий батут. Надаються послуги няні для малюка.

У дворі обладнана стоянка для автомобілів. Організовуються цікаві екскурсії, видається в прокат гірськолижне спорядження.

Типи номерів

Пацьорка

Двомісний напівлюкс

максимум 2 гостей

Пацьорка

Напівлюкс сімейний

максимум 3 гостей

Пацьорка

Напівлюкс двокімнатний

максимум 4 гостей

Пацьорка

Котедж "Генеральський"

максимум 6 гостей

Зручності в готелі

Відгуків про цей готель ще немає