Готель "Кісва"

Затишний новий готель в Карпатах – «Кісва». Готель розташований в мальовничому куточку Українських Карпат, всього в 6 км від гірськолижного курорту Буковель, на території села Яблуниця. Неповторна краса гірських ландшафтів, п’янке повітря, швидкісні спуски на лижах у поєднанні з домашнім затишком готельних номерів і відмінною кухнею подарують відчуття повноти життя і незабутнього відпочинку в Карпатах! 

У готелі «Кисва» створені всі необхідні умови для того, щоб ви відчували себе комфортно. Внутрішнє оздоблення деревом інтер’єрів цього готелю Яблуниці передає атмосферу карпатського колориту, спокою і тепла. Загальне враження доповнюють дерев’яні меблі, ковані люстри, підвішені до стелі залізними ланцюгами, оленячі роги, картини відповідної тематики, а також інші елементи декору.

На першому поверсі працює ресторан, де готують страви національної кухні. Спеціально для дітей в готелі «Кисва» є ігрова кімната, в якій ваші малюки будуть активно грати і отримувати задоволення. На території готелю можна користуватися паркуванням, мангалом, а також Wi-Fi. 

Для проживання в Яблуниці готель «Кісва» надає 16 номерів зі зручностями.


Типи номерів

Кісва

Стандарт

максимум 2 гостей

Кісва

Напівлюкс

максимум 2 гостей

Кісва

Люкс

максимум 2 гостей

Зручності в готелі

Відгуків про цей готель ще немає