Готель "«HochLand»"

Приватний готель «Hochland», що з німецької мови означає «Висока Земля», розташований на Яблуницькому перевалі, на межі Закарпатської та Івано-Франківської областей, колишній кордон між Польщею та Австро-Угорською імперією, що додає розташуванню унікальності та історико-географічного колориту. Готель заснований в 2014 році.

До Ваших послуг затишні та просторі номери, виконані в сучасному стилі і забезпечені всім необхідним для комфортного відпочинку.

З панорамної тераси, що одночасно є місцем відпочинку і рестораном, відкривається прекрасний вид на три найбільші вершини Карпат - Говерлу, Петрос і Драгобрат.

Любителям гірськолижного спорту наш готель буде зручним своїм розташуванням тим, що до гірськолижного комплексу «Буковель» всього 7км по новій дорозі.

На території готелю є місце парковки, яка охороняється. Тут Вам не доведеться переживати за безпеку Вашого автомобіля.

Привітний персонал із задоволенням подбає про Ваш максимальний комфорт. Колектив готелю забезпечує всім нашим гостям максимум турботи, задовольнить всі ваші потреби, і зробить все можливе для того, щоб Ваше перебування в готелі «Hoch Land» залишило тільки приємні, позитивні, а головне - незабутні враження!

Типи номерів

«HochLand»

Стандарт B

максимум 2 гостей

12 m2

«HochLand»

Стандарт А

максимум 2 гостей

16 m2

«HochLand»

Стандарт покращений

максимум 2 гостей

18 m2

Зручності в готелі

Відгуків про цей готель ще немає